
Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 7.5 мм (10 шт.) (2608577243)
52 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608577243
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 7.5 мм (2608577243) — професійний інструмент для швидкого, точного і стабільного свердління металів. Самоцентрувальний наконечник PointTeQ забезпечує легкий старт свердління без зміщення, а чорне оксидне покриття сприяє ефективному видаленню стружки.
Конструктивні особливості та переваги:
- Висока швидкість і легкий старт — наконечник PointTeQ забезпечує швидкий і точний старт свердління
- Швидке видалення стружки завдяки чорному оксидному покриттю
- Збільшений ресурс за рахунок зниження зношування при високій швидкості роботи
- Низький ризик поломки завдяки високоеластичному корпусу свердла HSS PointTeQ
- Відмінна якість обробки отворів
- Ергономічний дизайн для зручності використання
- Надійність і тривалий термін служби навіть при інтенсивній експлуатації
- Кут заточування 135° забезпечує до 40% збільшення продуктивності свердління
- Використання спрею-змащення Bosch значно збільшує термін служби свердла
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: свердло
- Форма свердла: спіральна
- Сумісність: шуруповерт, дриль
- Загальна довжина: 109 мм
- Робоча довжина: 69 мм
- Діаметр: 7.5 мм
- Діаметр хвостовика: 7.5 мм
- Тип хвостовика: циліндричний
- Матеріал робочої частини: швидкоріжуча сталь (HSS)
Оброблювані матеріали:
- Легована сталь
- Нелегована сталь
- Кольорові метали
- Пластикові плити
- Чавун
Комплектація:
- Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 7.5 мм (1 шт.)
- Постачається у блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 7.5 мм |
| Довжина робочої частини | 69 мм |
| Загальна довжина | 109 мм |
| Кут заточування | 135 град. |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | Шестигранний |
| Комплектація | сверло |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 ₴

