
Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 7.9 мм (10 шт.) (2608577247)
71 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608577247
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу BOSCH HSS PointTeQ призначене для швидкого та точного свердління отворів у металі, пластику та інших матеріалах. Завдяки самоцентрувальному наконечнику PointTeQ забезпечується легкий старт без зміщення свердла, а спеціальне чорне оксидне покриття сприяє швидкому видаленню стружки та підвищує ефективність роботи. Свердло виготовлене зі швидкорізальної сталі, що забезпечує високу зносостійкість, надійність і тривалий термін служби навіть при інтенсивному використанні.
Конструктивні особливості:
- Самоцентрувальний наконечник PointTeQ для швидкого та точного старту свердління
- Висока швидкість свердління та зменшений знос
- Чорне оксидне покриття для ефективного видалення стружки
- Низький ризик зламу завдяки високоеластичному тілу свердла
- Кут заточування 135° для підвищення продуктивності свердління
- Виготовлено зі швидкорізальної сталі HSS
- Підходить для професійного використання
- Надійність і тривалий ресурс роботи
- Зручність і простота експлуатації
- Сумісність зі спрей-мастилом Bosch для збільшення терміну служби
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: BOSCH
- Клас: професійний
- Тип: свердло
- Форма свердла: спіральна
- Сумісність: шурупокрут, дриль
- Загальна довжина: 117 мм
- Робоча довжина: 75 мм
- Діаметр: 7,9 мм
- Діаметр хвостовика: 7,9 мм
- Тип хвостовика: циліндричний
- Матеріал робочої сталі: швидкорізальна сталь
- Оброблювані матеріали: легована сталь, нелегована сталь, кольорові метали, пластикові плити, чавун
Комплектація:
- Свердло по металу BOSCH HSS PointTeQ 7.9 мм (10 шт.) (2608577247)
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Загальна довжина | 117 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | Шестигранний |
| Комплектація | сверло |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 ₴



