
Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 9.0 мм (10 шт.) (2608577258)
79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608577258
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 9.0 мм (2608577258) — це професійний інструмент, що забезпечує швидке, точне і стабільне свердління металів різної твердості. Конструкція з самоцентрувальним наконечником PointTeQ гарантує легкий старт і високу швидкість роботи без прослизання свердла на поверхні заготовки.
Конструктивні особливості та переваги:
- Висока швидкість і легкий старт — самоцентрувальний наконечник PointTeQ дозволяє швидко і точно починати свердління
- Швидке видалення стружки завдяки чорному оксидному покриттю
- Збільшений термін служби за рахунок високої швидкості свердління і зниження зношування
- Низький ризик поломки завдяки еластичному корпусу свердла HSS PointTeQ
- Відмінний результат і чистота отворів при свердлінні
- Продуманий і ергономічний дизайн забезпечує комфорт у роботі
- Надійність і довговічність інструменту навіть при частому використанні
- Простота і зручність в експлуатації
- Кут заточування 135° підвищує продуктивність свердління до 40%
- Використання мастила-спрею Bosch значно продовжує термін служби свердла
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: свердло
- Форма свердла: спіральна
- Сумісність: шуруповерт, дриль
- Загальна довжина: 125 мм
- Робоча довжина: 81 мм
- Діаметр: 9.0 мм
- Діаметр хвостовика: 9.0 мм
- Тип хвостовика: циліндричний
- Матеріал робочої частини: швидкоріжуча сталь (HSS)
Оброблювані матеріали:
- Легована сталь
- Нелегована сталь
- Кольорові метали
- Пластикові панелі
- Чавун
Комплектація:
- Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 9.0 мм (1 шт.)
- Постачається у блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 9 мм |
| Довжина робочої частини | 81 мм |
| Загальна довжина | 125 мм |
| Кут заточування | 135 град. |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | сверло |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴



