
Свердло по металу зі швидкорізальної сталі Bosch HSS-Co 5.0x86 мм (2608585851)
106 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608585851
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Свердло по металу зі швидкорізальної сталі Bosch HSS-Co 5,0x86 мм спроектоване для точного та ефективного свердління різних металевих матеріалів. Воно має дві повністю заточені спіралі з двома ріжучими крайками та відмінною заводською обробкою поверхні, що забезпечує легке врізання і проходження матеріалу. Виготовлене зі швидкорізальної HSS-Co сталі з введенням 5% кобальту, свердло відзначається підвищеною твердістю та термостійкістю. Кут заточування 135° дозволяє збільшити продуктивність свердління на 40 %. Хвостовик дорівнює діаметру свердла і підходить для вертикально-свердлильних верстатів, стійок, а також для роботи зі шуруповертами і дрилями.
Конструктивні особливості:
- Дві повністю заточені спіралі з двома ріжучими крайками для легкого врізання
- Швидкорізальна сталь HSS-Co з 5% кобальту для підвищеної твердісті та термостійкості
- Конусоподібний хвостовик, що дорівнює діаметру свердла
- Кут заточування 135° для збільшення продуктивності свердління на 40%
- Продуманий та ергономічний дизайн для зручності використання
- Збільшений термін служби при застосуванні спрей-мастила Bosch
- Надійність та тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: свердло
- Форма свердла: спіральна
- Сумісність: шуруповерт, дриль, стійка
- Загальна довжина: 86 мм
- Робоча довжина: 52 мм
- Діаметр свердла: 5,0 мм
- Діаметр хвостовика: 5,0 мм
- Тип хвостовика: циліндричний
- Матеріал робочої частини: швидкорізальна сталь
- Маркування свердла: HSS-Co
- Оброблювані матеріали: легована сталь, нелегована сталь, кольорові метали, пластикові плити, чорний метал, сірий чавун
Комплектація:
- Свердло по металу зі швидкорізальної сталі Bosch HSS-Co 5,0x86 мм
- Поставка в блістері
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина робочої частини | 52 мм |
| Загальна довжина | 86 мм |
| Кут заточування | 135 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | циліндричний |
| Комплектація | сверло |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 106 ₴


