
Точильно-шліфувальний верстат GTM MD150/50HD
7 142 ₴
- Готово до відправки
- Код: MD150/50HD
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM MD150/50HD - електричний інструмент комбінованої конструкції: круг та шліфувальна стрічка для заточування і шліфування виробів з матеріалів різної щільності. Може використовуватися для сухого заточування ножів, стамесок, а також інших інструментів. Верстат живиться від побутової електромережі 220 В і споживає всього 520 Вт.
Переваги комбінованого верстата GTM MD150/50HD
- Якісне обладнання побутового класу
- Надійний асинхронний безщітковий двигун потужністю 520 Вт
- Комбінована конструкція: абразивний круг 150 мм і шліфувальна стрічка 50*686 мм
- Захисні кожухи на кругах із алюмінію, литого під тиском
- Компактний чавунний корпус
- Низький рівень шуму та вібрації завдяки якісним підшипникам
- Пилозахищений аварійний вимикач на передній частині корпусу
- Отвори на корпусі для фіксації верстата за допомогою болтів
Комплектація
- Точильний верстат GTM MD150/50HD - 1 шт.
- Абразивний круг P36 - 1шт
- Шліфувальна стрічка P80 - 1шт
- Захисний кожух - 2 шт
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 0.52 кВт |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 8 кг |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 270 мм |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 1 шт. |
| Товщина диска | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Абразивне коло — 1 шт., захисне кожух, Картонне паковання, скло для захисту очей від іскор, Шліфувальна стрічка |
| Тип | Точильно-шліфувальний |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Габарити | 410x340x215 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Країна торгової марки | Україна |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Розмір витратного матеріалу | 50x686 мм |
| Макс. діаметр диска | 150 мм |
| Потужність двигуна | 250 Вт |
| Посадковий отвір | 12,7 мм |
| Толщина диска | 20 мм |
| Розмір зерна | 36,80 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 142 ₴



