
Бур по бетону Bosch Expert SDS-Max-8X 18x400x540 мм (2608900222)
2 430 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608900222
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Бур по бетону Bosch Expert SDS-Max-8X 18x400x540 мм виготовлений із застосуванням технології Bosch Carbide Technology, що забезпечує виняткову міцність свердел. Конструкція наконечника посилена найтвердішими сплавами завдяки передовим методам проектування та виробництва. Свердління армованого бетону здійснюється за допомогою суцільної твердосплавної головки, високоефективний наконечник із чотирма канавками повністю виконаний із твердого металу. Високоміцне з'єднання наконечника свердла з використанням зварювальної технології Bosch гарантує ідеальний зварений шов між канавкою та твердосплавною головкою, що витримує інтенсивне ударне свердління.
Конструктивні особливості та переваги:
- Технологія Bosch Carbide Technology для виняткової міцності свердел
- Свердління армованого бетону суцільною твердосплавною головкою
- Високоефективний наконечник із чотирма канавками з твердого металу
- Високоміцне зварне з’єднання наконечника свердла
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: Німеччина
- Країна-виробник: Німеччина
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: бур
- Сумісність: ударний перфоратор
- Загальна довжина: 540 мм
- Робоча довжина: 400 мм
- Діаметр: 18,0 мм
- Тип хвостовика: SDS-Max
- Кількість ріжучих крайок: 4
- Оброблювані матеріали: цегла, бетон, армований бетон, камінь
Комплектація:
- Бур по бетону Bosch Expert SDS-Max-8X 18x400x540 мм — 1 шт.
- Постачається в блістері
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Діаметр | 18 мм |
| Довжина робочої частини | 400 мм |
| Загальна довжина | 540 мм |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Робоча довжина | 400 мм |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 2 430 ₴



