
Бур по бетону Bosch Expert SDS-Max-8X 22x600x720 мм (2608900235)
3 287 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608900235
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур по бетону Bosch Expert SDS-Max-8X 22x600x720 мм — професійний інструмент для ефективного свердління бетону, каменю та армованих матеріалів. Завдяки використанню високотехнологічних матеріалів і фірмових рішень Bosch забезпечує підвищену витривалість та стабільну продуктивність під час інтенсивних робіт.
Конструктивні особливості та переваги
- Технологія Bosch Carbide Technology забезпечує максимальну зносостійкість за рахунок надтвердих карбідних сплавів.
- Суцільна твердосплавна головка з чотирма канавками гарантує ефективне різання армованого бетону.
- Високоміцне з’єднання наконечника зі спіраллю завдяки запатентованій зварювальній технології Bosch.
- Стійкість до інтенсивного ударного навантаження та довгий ресурс роботи.
Технічні характеристики
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Німеччина
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: бур
- Сумісність: ударний перфоратор
- Загальна довжина: 720 мм
- Робоча довжина: 600 мм
- Діаметр: 22 мм
- Тип хвостовика: SDS-Max
- Кількість ріжучих кромок: 4
- Матеріали для обробки: бетон, армований бетон, цегла, камінь
Комплектація
- Бур по бетону Bosch Expert SDS-Max-8X 22x600x720 мм
- Поставляється в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Діаметр | 22 мм |
| Довжина робочої частини | 600 мм |
| Загальна довжина | 720 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | SDS-Max |
| Робоча довжина | 600 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 287 ₴



