
Набір бурів по бетону Bosch SDS-Plus-1 (5 шт.) (2608579119)
270 ₴
- В наявності
- Код: 2608579119
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір бурів для бетону Bosch SDS-Plus-1 (5 шт.) призначений для професійного використання з ударними перфораторами. Бури мають двоспіральну U-подібну форму з двома ріжучими кромками, що забезпечує ефективне свердління та тривалий термін служби. Кончик із карбіду вольфраму робить бур особливо міцним, а велика U-подібна спіраль сприяє ефективному видаленню пилу. Центрове вістря гарантує точне позиціювання свердла на поверхні матеріалу.
Конструктивні особливості:
- Двоспіральна U-подібна форма з двома ріжучими кромками
- Кончик із карбіду вольфраму для підвищеної міцності
- Ефективне видалення пилу завдяки великій U-подібній спіралі
- Гладка поверхня граней для точних отворів та кращого відведення пилу
- Центрове вістря для точного позиціювання свердла
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: бур
- Сумісність: ударний перфоратор
- Загальна довжина: 110, 160 мм
- Робоча довжина: 50, 100 мм
- Діаметр: 5, 6, 8, 10 мм
- Тип хвостовика: SDS-Plus
- Форма твердосплавної напайки: 2 грані
- Кут заточки: 90°
- Оброблювані матеріали: цегла, бетон, камінь
Комплект поставки:
- Набір бурів для бетону Bosch SDS-Plus-1 (5 шт.)
- Бур SDS plus-1, 5x50x110 мм
- Бур SDS plus-1, 6x50x110 мм
- Бур SDS plus-1, 6x100x160 мм
- Бур SDS plus-1, 8x100x160 мм
- Бур SDS plus-1, 10x100x160 мм
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 10 мм |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Набір | Так |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| В наборі | 10 мм, 5 мм, 6 мм, 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Робоча довжина | 50 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴

