Циркуляційний насос Aquatica LEO 3.0 774471 — одинарний відцентровий насос із мокрим ротором для систем опалення. Упродовж години може перекачувати до 4020 літрів води температурою до +110 °C.
Призначення та сфера застосування: використовується для перекачування води за системами водяного опалення, в промислових циркуляційних системах, системах охолодження й кондиціювання.
Переваги циркуляційного насоса Aquatica 774471
Обладнаний асинхронним тришвидкісним, безшумним електродвигуном
Ступенева система керування потужністю через регулювання кількості обертів (3 режими)
Чавунний корпус з антикорозійним покриттям
Вал двигуна виготовлений із металокераміки на основі оксиду алюмінію
Робоче колесо з технополімеру
Мідна обмотка статора
Гільза статора електродвигуна з неіржавкої сталі AISI 304
Горизонтальне розміщення вала
Вхідне та вихідне отвори розташовані в насосі сосно (на одній прямій)
Технічні характеристики циркуляційного насоса Aquatica LEO 3.0 LRP25-120/180
Живлення:
електромережа, 220 В
Основне призначення:
для систем опалення
Тип ротора:
мокрий
Споживана потужність:
270 Вт
Продуктивність:
до 4020 л/год
Напір:
11.4 м
Тиск:
10 бар
Температура води:
до +110°C
Кількість швидкостей:
3
Тип з'єднання:
нарізне
Монтажна довжина:
180 мм
Діаметр входу/виходу:
1" / 1"
Габарити:
130x145x175 мм
Вага насоса:
3 кг
Батьківщина торгової марки:
Україна
Країна-виробник:
Китай
Гарантія:
24 міс
5 причин купити циркуляційний насос у Укрсервіс
Гарантія якості
Оптимальна ціна
Оперативна доставка
Понад 20 років на ринку
Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна купити циркуляційний насос для систем опалення будинку або квартири Aquatica 774471. ТД Укрсервіс — авторизований дилер ТМ Aquatica на території України. Уся продукція якісна й оригінальна, постачається з гарантією 24 місяців. Якщо Вас цікавить ціна в інтернеті на циркуляційний насос для систем опалення, менеджери нададуть докладну консультацію й підкажуть, яка споживана потужність у циркуляційного насоса опалення. В електронному каталозі Ви також маєте можливість дізнатися актуальні ціни, наявність на складі та подивитися правильні відгуки про обраний циркуляційний насос.
Доставка виробляється всією Україною: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Мокрий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота напору | 4 м,11 |
| Габарити | 130x145x175 мм |
| Діаметр входу | 1 дюйм |
| Діаметр виходу | 1 дюйм |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. тиск | 10 бар |
| Макс. температура | 110 C |
| Матеріал валяв двигун | металотехніка |
| Материал насоса | чавун |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Монтажна довжина | 180 мм |
| Споживана потужність | 270 Вт |
| Призначення | для систем опалення |
| Швидкодія | 4020 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип з'єднання | різьба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 108 ₴




