
Секатор My Garden Classic 210 мм (229-1-210)
297 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 229-1-210
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор My Garden Classic 210 мм - садовий інструмент, який легко обрізає як сухі, так і "живі" гілки. Завдяки лезу з японської сталі і тефлоновому покриттю, секатор легко піддається очищенню.
Призначення: обрізка дерев і кущів.
Переваги секатора My Garden Classic
- Якісне лезо: Виготовлене з японської сталі SK5, що забезпечує високу міцність та довговічність.
- Ергономічність: Ручки ергономічної форми виготовлені з алюмінію з прогумованим покриттям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | My Garden |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Вага | 0.25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Механічний |
| Довжина пристрою | 210 мм |
| Макс. діаметр гілки | 20 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴


