
Бур для бетону Bosch SDS-Plus-5X 10x250x310 мм (2608833801)
298 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608833801
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Головка виготовлена зі зносостійкого твердого сплаву, що забезпечує довгий термін експлуатації. 4 різальні крайки запобігають застряганню бура в арматурі та забезпечують точність свердління. X-подібна геометрія покращує відведення пилу та знижує тертя, дає змогу зберігати стабільний напрямок свердління навіть у складних умовах. Симетричне розташування крайок 90° сприяє створенню ідеально круглих отворів, що важливо для анкерного кріплення. Спеціальні спіральні канавки з оптимізованим кутом нахилу швидко видаляють пил із зони свердління, знижуючи нагрівання інструмента. Система кріплення SDS plus забезпечує надійну фіксацію бура в перфораторі та можливість швидкої заміни. Високоякісне загартування матеріалу запобігає деформації бура під час інтенсивної роботи. Підходить для всіх перфораторів із патроном SDS-Plus. Центрувальне вістря дає змогу робити точне засвердлювання.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда — Німеччина
- Країна-виробник — Китай
- Виробник — Bosch
- Клас — професійний
- Тип: бур
- Сумісність: ударний перфоратор
- Загальна довжина — 310 мм
- Робоча довжина — 250 мм
- Діаметр — 10 мм
- Тип хвостовика — SDS-Plus
- Форма твердосплавної напайки — 4 грані
- Кут заточування — 90°
- Оброблювані матеріали:
- Облицювальна цегла
- Бетон
- Армований бетон
- Камінь
- Будівельний бетонний блок
- Вапняна цегла
- Піщаник
Комплект постачання:
- Бур для бетону Bosch SDS-Plus-5X 10x250x310 мм
- Постачається в блістері
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина робочої частини | 250 мм |
| Загальна довжина | 310 мм |
| Кут заточування | 90 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Робоча довжина | 250 мм |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 298 ₴



