
Бур по бетону Bosch SDS-Plus-5X 6x150x210 мм (10 шт.) (2608833893)
189 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608833893
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур по бетону Bosch SDS-Plus-5X 6x150x210 мм (10 шт.) виготовлений для точного і ефективного свердління різних матеріалів, включаючи облицювальну цеглу, бетон, армований бетон, камінь, будівельні бетонні блоки, вапняну цеглу та піщаник.
Конструктивные особенности и преимущества
- Головка зносостійкого твердого сплаву забезпечує тривалий термін служби
- 4 різальні крайки запобігають застряганню бура в арматурі та забезпечують точність свердління
- X-подібна геометрія покращує відвід пилу та знижує тертя, зберігаючи стабільний напрямок свердління навіть у складних умовах
- Симетричне розташування крайок 90° сприяє створенню ідеально круглих отворів, важливих для анкерного кріплення
- Спеціальні спіральні канавки з оптимізованим кутом нахилу швидко видаляють пил із зони свердління та знижують нагрів інструмента
- Система кріплення SDS-Plus забезпечує надійну фіксацію бура в перфораторі та швидку заміну
- Високоякісне загартування матеріалу запобігає деформації бура при інтенсивній роботі
- Центрувальне вістря забезпечує точне засвердлювання
Технічні характеристики
- Країна реєстрації бренда — Німеччина
- Країна-виробник — Китай
- Виробник — Bosch
- Клас — професійний
- Тип — бур
- Сумісність — ударний перфоратор
- Загальна довжина — 210 мм
- Робоча довжина — 150 мм
- Діаметр — 6 мм
- Тип хвостовика — SDS-Plus
- Форма твердосплавної напайки — 4 грані
- Кут заточування — 90°
- Оброблювані матеріали: облицювальна цегла, бетон, армований бетон, камінь, будівельний бетонний блок, вапняна цегла, піщаник
Комплект постачання
- Бур по бетону Bosch SDS-Plus-5X 6x150x210 мм (10 шт.) — постачається в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина робочої частини | 150 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Кут заточування | 90 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Робоча довжина | 150 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴


