
Ключ ріжковий KING TONY 13 мм — 17 мм
162 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 19001317
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ключ ріжковий KING TONY 13x17 мм призначений для монтажу та демонтажу різьбових з'єднань під час побутових і професійних робіт. Інструмент виготовлений із міцної хром-ванадієвої сталі Cr-V, що забезпечує високу стійкість до механічних навантажень, деформації та зношування. Хромоване покриття захищає поверхню від корозії та продовжує термін служби інструмента.
Конструктивні особливості:
- Ріжкова двостороння конструкція
- Виготовлений із хром-ванадієвої сталі Cr-V
- Хромоване покриття для захисту від корозії
- Стійкість до механічних навантажень і зношування
- Точна геометрія робочих поверхонь
- Зручна форма для комфортного захоплення
- Підходить для побутового та професійного використання
Технічні характеристики:
- Виробник: KING TONY
- Тип: ріжковий ключ
- Матеріал: хром-ванадієва сталь (Cr-V)
- Вид покриття: хромоване
- Розмір ключа: 13x17 мм
- Довжина: 195 мм
- Клас: побутовий, професійний
- Призначення: для будинку, СТО
- Країна-виробник: Тайвань
- Стан товару: новий
Комплектація:
- Ключ ріжковий KING TONY 13x17 мм
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Країна виробник | Тайвань |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | двосторонній |
| Розмір min | 13 мм |
| Розмір max | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ріжковий |
| Розмір ключа | 13x17 |
| Довжина пристрою | 195 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴
