
Шліфмашина для бетону Metabo RFEV 19-125 RT (603826710)
34 128 ₴
- В наявності
- Код: 603826710
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Для ефективного знімання штукатурки, залишків клею, м'якої стяжки та старих шарів покриття зі стін, стелі та підлоги
Максимальна продуктивність завдяки повній потужності 1900 Вт за малої ваги
Потужний редуктор із двома ступенями передавання для максимального крутного моменту та високої продуктивності знімання
Швидке просування робіт завдяки великому діаметру фрези
Ідеальна ергономіка завдяки вузькій ручці гарантує максимальний контроль і полегшує роботу над головою
Глибина фрезерування зручно регулюється без використання інструментів
Міцний захисний кожух з алюмінію, литого під тиском, з пружним щітковим вінцем для роботи без пилу
Передня ручка, регульована без використання інструментів, для досягнення безпечного та рівномірного ведення інструмента під час фрезерування
На малих площах може використовуватися як шліфувальна машина для ремонтних робіт разом із алмазним чашковим кругом
Повнохвильова електроніка Vario-Tacho-Constamatic (VTC) з регулювальним коліщатком: для роботи з кількістю обертів, потрібними властивостями матеріалу та незмінним під навантаженням
Електронний плавний пуск для запуску без поштовхів
Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному запуску після переривання енергопостачання
Приєднання для відсмоктування пилу Ø 35/41 мм
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип — шліфмашина для бетону
Тип двигуна — щітковий
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність двигуна — 1900 Вт
Віддавна потужність — 1240 Вт
Частота обертів на холостому ходу: 750 – 3100 об./хв
Частота обертів за мінімального навантаження — 2800 об/хв
Діаметр насадки — 125 мм
Різь шпинделя — М14
Глибина фрезерування: 0 – 6 мм
Крутний момент — 16.8 Нм
Шліфування поверхонь: 3.38 м/с2
Похибка вимірювання K: 1.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 92 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 103 дБ (А)
Похибка вимірювання К: 3 дБ(А)
Особливості — плавний пуск, захист від повторного пуску, підтримка обертів під навантаженням
Довжина кабелю — 4 м
Вага — 3.8 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Шліфмашина для бетону Metabo RFEV 19-125 RT
U-подібна ручка
Фрезерна головка з гострими зубцями
Ключі під два отвори
Шестигранний ключ
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 кг |
| Кількість обертів | 750-3100 об./хв об/хв |
| Контроль обертів | Да |
| Крутний момент | 16.8 Нм |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна-виробник | Германия |
| Тип | Полірувальна |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 103 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 128 ₴



