-10%

Секатор акумуляторний Bosch Pro Pruner Professional (АКБ і ЗП) (06019K1021)
11 202 ₴
10 082 ₴
- В наявності
- Код: 06019K1021
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Сумісність моделі з усіма акумуляторами лінійки GBA 12V - одна з переваг апарату
- Швидкість роботи - новий рівень ефективності обрізки з акумуляторним секатором
- Відмінний вибір для обрізки плодових дерев
- Рівна обрізка зі значно меншими зусиллями порівняно з ручними садовими ножицями
- Завдяки економічному безщітковому двигуну інструмент працює з великою швидкістю і робить на одному заряді до 4500 різів
- Девайс обрізає сухі та живі гілки діаметром до 25 мм, застосовуючи 3-режимну функцію посилення для економії фізичних сил оператора
- Довговічні леза з нержавіючої сталі заточені дуже гостро і розраховані на 500000 різів
- Завдяки антикорозійним лезам і оптимальному тиску різу виходить здоровий і чистий зріз без шкоди для рослин
- Оснащення приладу низкою індикаторів дає змогу здійснювати контроль увімкнення та температурних навантажень на мотор і АКБ у процесі роботи
- Компактний дизайн, відмінний баланс покращують користувацький комфорт
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Німеччина
- Країна походження - Китай
- Виробник - Bosch
- Тип інструменту - професійний
- Тип: секатор
- Тип двигуна - безщітковий
- Тип живлення - від акумулятора
- Напруга акумулятора - 12 В
- Тип акумулятора - Li-ion
- Ємність акумулятора - 3 Ah
- Тип кріплення акумулятора - обойма
- Діаметр зрізу - 25 мм
- Матеріал леза - метал
- Матеріал корпусу - пластик
- Довжина інструмента - 302 мм
- Вага - 1.0 кг
- Гарантія - 36 місяців
Комплект поставки:
- Секатор акумуляторний Bosch Pro Pruner Professional
- Акумуляторна батарея GBA (3 Ah) - 2 шт.
- Зарядний пристрій GAL 12V-20
- Біта - 2 шт.
- Викрутка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Довжина леза | 55 мм |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 302 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, акумулятор (2 шт.), біти, гарантійний талон, Зарядний пристрій, Картонне паковання |
| Харчування | Від акумулятора |
| Габарити | 302х55х99 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Довжина пристрою | 302 мм |
| Макс. діаметр гілки | 25 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 082 ₴



