
Свердло універсальне Bosch Expert HEX-9 Multi Construction 4x45x90 мм (26008900570)
134 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: 2608900570
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Оптимізований канал для кращого відведення пилу, відповідно, швидшого свердління.
- Центруюче вістря продуктивно і точно врізається в матеріал.
- Bosch Carbide Technology - інноваційна технологія, що використовується під час виробництва цих свердел, дає змогу поліпшити їхню продуктивність, точність і довговічність.
- Для виготовлення наконечника свердел використаний карбід вольфраму - керамічний матеріал, що має високу твердість, міцність і стійкість до зношування.
- Таке свердло може витримувати більш високі навантаження і має більш тривалий термін служби, ніж свердла з наконечниками зі звичайних матеріалів.
- Спеціальна геометрична форма кінчиків граней забезпечує оптимальний кут різання і максимальну точність свердління, що дає змогу свердлам швидше й ефективніше різати матеріали, як-от метали, бетон і дерево.
- Виготовлений методом чистового шліфування, зносостійкий твердосплавний наконечник ефективно проходить матеріал.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Німеччина
- Країна виробник - Китай
- Виробник - Bosch
- Клас - професійний
- Тип: свердло
- Тип свердла - спіральне
- Сумісність: дриль, шуруповерт, перфоратор
- Загальна довжина - 90 мм
- Робоча довжина - 45 мм
- Діаметр - 4 мм
- Тип хвостовика - шестигранний (HEX-9)
- Форма твердосплавної напайки - 2 грані
Оброблювані матеріали:
- Бетон
- Гіпсокартон
- Ламінат
- Дерево
- Плитка
- Камінь
- Пластик
- Сталь
- Вапняна цегла
- Пісковик
- Цегляна кладка
Комплект поставки:
- Свердло універсальне Bosch Expert HEX-9 Multi Construction 4x45x90 мм
- Поставляється в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Діаметр | 4 мм |
| Довжина робочої частини | 45 мм |
| Загальна довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | Шестигранний |
| Комплектація | сверло |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 ₴



