
Свердло універсальне Bosch Expert HEX-9 Multi Construction 8x60x100 мм (26008900581)
163 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608900581
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло універсальне Bosch Expert HEX-9 Multi Construction 8x60x100 мм — професійне спіральне свердло для дрилів, шурупокрутів та перфораторів, призначене для точного та ефективного свердління у різних матеріалах. Оптимізований канал для відведення пилу забезпечує швидке свердління, а центрувальне вістря точно врізається в матеріал. Завдяки Bosch Carbide Technology та наконечнику з карбіду вольфраму свердло відрізняється високою твердстю, міцністю та тривалим терміном служби.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: свердло
- Тип свердла: спіральне
- Сумісність: дриль, шурупокрут, перфоратор
- Загальна довжина: 100 мм
- Робоча довжина: 60 мм
- Діаметр: 8 мм
- Тип хвостовика: шестигранний (HEX-9)
- Форма твердосплавної напайки: 2 грані
- Оброблювані матеріали: бетон, гіпсокартон, ламінат, дерево, плитка, камінь, пластик, сталь, вапняна цегла, піщаник, цегляна кладка
Комплектація:
- Свердло універсальне Bosch Expert HEX-9 Multi Construction 8x60x100 мм
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | Універсальний |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина робочої частини | 60 мм |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | Шестигранний |
| Комплектація | сверло |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 163 ₴



