Ручна важільна таль Technolift — пристрій для підняття габаритних і важких вантажів. Підйом/опускання вантажу відбувається через ручний зворотно-поступальний вплив на ручку пристрою оператором. Підходить для вертикальної тяги. З використанням пересувних візків для талів пристрій також дає змогу виконувати горизонтальне переміщення вантажів по балочним конструкціям. Ця модель може підняти вантаж вагою 3000 кг за довжини ланцюга 3 м.
Основні сфери застосування:
підйом і фіксація вантажів;
будівельні ліфти та майданчики;
морська промисловість;
будівельні роботи;
монтаж і демонтаж обладнання, металоконструкцій, сценічних конструкцій;
автомайстерні;
складські приміщення та майданчики.
Переваги ручної талі Technolift 3T/3M
компактність і мобільність;
невеликі розміри;
надійна гальмівна система
можливість роботи з великою висотою підйому;
дистанційне керування;
підіймальний ланцюг класу міцності G80.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 11.8 кг |
| Висота підіймання | 1.5 м |
| Вантажність | 1500 кг |
| Діаметр каната/чеплення | 8 мм |
| Довжина каната/чеплення | 1.5 м |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Матеріал | Сталь |
| Привід талі | Ручний важільний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Стаціонарний |
| Тяговий механізм | Ланцюговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 954 ₴

