Бензопила ECHO CS-621SX — садова техніка для догляду за садом і розпилювання деревини. Ця модель належить до професійної лінійки японських бензопил. Обладнана потужним двигуном на 3.2 кВт, системою очищення повітря G-FORCE та прозорим паливним баком місткістю 0.65 л.
Призначення: розроблена спеціально для щоденного професійного використання у важких екстримальних умовах.
Переваги бензопили ECHO CS-621SX
Надійний японський двигун потужністю 3200 Вт/4.4 к.с.
Декомпресійний клапан забезпечує легший запуск
Алюмінієва ручка з гумовою обмоткою для надійного захоплення та зниження передавання вібрації на руку користувача
Зручне та надійне електронне запалювання CDI.
Бічне натягування ланцюга
Гайки на корпусі захищені від випадання
Великий ковпачок на баку для швидкої та зручної заміни палива/оливи
Система очищення повітря G-FORCE і великий повітряний фільтр зменшують рівень викидів
Подвійні шипи бампера для поліпшеного контролю під час розпилювання
Напівпрозорий паливний бак показує рівень палива
Обертова пластикова ланцюгова пастка гарантує підвищену безпеку користувача в разі розриву ланцюга
Має СЕ маркування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Echo |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Вага | 6.3 кг |
| Кількість ланок | 64 |
| Кількість обертів | 12800 об./хв об/хв |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Потужність | 3200 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 4.4 л.с |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.3 л |
| Об'єм двигуна | 59.8 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.65 л |
| Розмір шини | 45 см / 18 дюймів |
| Витрата палива | 1.81 л/год л/годину |
| Свічка запалювання | NGK BPMR8Y |
| Система запалювання | CDI |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Професійний |
| Тип запуску | декомпресор |
| Товщина ланки | 1.5 мм |
| Тріумф ланцюга | інерційний |
| Рівень шуму | 113.4 дБ |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 394 ₴


