
Генератор бензиновий 3.8 кВт FOGO F4001 без НДС (F4001)
35 063 ₴
- Немає в наявності
- Код: F 4001 bez PDV
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
FOGO F4001 — бензиновий електрогенератор побутового класу, обладнаний надійним, стійким до роботи 4-тактним двигуном марки Rato R300 з максимальною потужністю на виході до 4 кВт. Ідеальний варіант для забезпечення електроживлення в екстрених випадках у разі вимкнення мережі. Під час роботи повного бака палива об'ємом 5,4 л вистачить до 2.5 годин за 75% навантаження. У цій моделі є захист від перевантаження та датчик рівня оливи
Переваги електрогенератора FOGO F4001:
3,8 кВт — висока номінальна потужність
220 В — номінальна напруга під час роботи
15,7 А — номінальний струм під час роботи
2 розетки 230 В 16 А на панелі керування
Максимально проста у використанні конструкція
Захист від перевантаження
Вбудований датчик низького рівня оливи
650х520х490 мм — компактні габарити
Комплектація
Генератор FOGO F4001 — 1 шт.
Інструкція експлуатації — 1 шт.
Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 53 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 5.4 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Немає |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Час безперервної роботи | 2.5 ч годину |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Клас | міні, сиртовий |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Модель двигуна | RATO R300 |
| Потужність | 3.8 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 8 л.с |
| Потужність максимальна 1ф | 4.0 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 3.8 кВт |
| Об'єм двигуна | 300 см3 |
| Об'єм бака для олії | 1.1 л |
| Особливості | Система аварійної зупинки, Стабілізатор напруги AVR |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для дому, для гаража, для дачі, для квартири |
| Розміри | 65x52x49 см |
| Витрата палива | 2.2 (у разі навантаження 75%) л/год л/годину |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип встановлення | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 063 ₴
