
Гвинтовий повітряний компресор 200 л GTM DLG7.5V масляний (DLG7.5V)
70 913 ₴
- Немає в наявності
- Код: DLG7.5V
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
GTM DLG7.5V - високопродуктивний компресор промислового класу з робочим тиском 8 бар для стиснення повітря або різних газів. Завдяки високій продуктивності та швидкості накачування підходить для більшості завдань у різних напрямках промисловості: від харчової до автомобільної або енергетичної. Ця модель живиться від електричної мережі 380 В і здатна стабільно видавати 1000 л/хв під час робочого процесу
Основні переваги гвинтових компресорів GTM
- Висока ефективність
- Система фільтрації та висока якість повітря на виході
- Стабільність тиску
- Потужний двигун з мідною обмоткою
- Низький рівень шуму
- Менше вібрацій
- Надійність і тривалий термін служби
- Можливість роботи на великих підприємствах
- Компактність і легкість в обслуговуванні
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Компресор GTM DLG7.5V
- Колеса для транспортування
- Інструкція
- Трубка для відведення масла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ротативного компресора | Гвинтовий |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип ротативного компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Продуктивність | 1 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Об'єм ресивера | 200 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Вага | 160 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Довжина | 1260 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 7500 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Система охолодження компресора | Повітряна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Електричний |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Конструкція | Оливний |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Країна торгової марки | Україна |
| Пристрій | прямий |
| Тип компресора | Поршневий |
| Розміри | 59х29х62 см |
| Номінальний тиск | 8 бар |
| Кількість щаблів | 1 |
| Потужність | 1.8 кВт |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 913 ₴






