
Біта Bosch Impact Control PZ3 25 мм (2 шт.) (2608522402)
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: 2608522402
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Біта Bosch Impact Control PZ3 25 мм (2 шт.) (2608522402) — професійна біта для шурупів, призначена для роботи навіть з ударними шуруповертами.
Конструктивні особливості та переваги:
- Дуже міцна — розрахована на високу потужність ударних шуруповертів.
- Розширена зона крутного моменту — забезпечує високу міцність при тривалій роботі.
- Модифікована сталь S2 та оптимізований процес термообробки — підвищують довговічність і продуктивність.
- Підходить для роботи в важких умовах, наприклад, на заводах або в промисловості.
- Зовнішній шестигранний хвостовик ¼" — сумісний з дрелями, шуруповертами, викрутками та ударними шуруповертами.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда — Німеччина
- Країна виробник — В'єтнам
- Виробник — Bosch
- Клас — професійний
- Тип — біта
- Сумісність — дрель, шуруповерт
- Загальна довжина — 25 мм
- Тип шліца — хрестоподібний з насічками (PZ)
- Розмір — PZ3
- Матеріал виробу — сталь S2
- Колір — чорний
- Посадковий розмір біти — ¼"
Комплект постачання:
- Біта Bosch Impact Control PZ3 25 мм — 2 шт.
- Поставляється в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Хрестоподібний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | PZ 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Бита |
| Діаметр хвостовика | 6.35 мм |
| Номер/Розмір | PZ3 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴

