
Біта Bosch Impact Control PH2 25 мм (2 шт.) (2608522403)
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: 2608522403
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Біта Bosch Impact Control PH2 25 мм (2 шт.) — професійний інструмент для роботи зі шурупами, який відрізняється високою міцністю та стійкістю до інтенсивного використання. Вона ідеально підходить для роботи з ударними шуруповертами та у важких умовах, забезпечуючи надійне зчеплення та оптимальну продуктивність.
Конструктивні особливості та переваги:
- Висока міцність — підходить для роботи з ударними шуруповертами
- Розширена зона крутного моменту — витримує тривалу роботу без поломок
- Подовжена торсіонна зона — компенсує навантаження на наконечник насадки
- Модифікована сталь S2 та оптимізований процес термообробки — забезпечують довговічність та стабільну продуктивність
- Висока ефективність у важких умовах, наприклад, на заводі або у промисловості
- Зовнішній шестигранний хвостовик ¼″ — сумісність з дрилями, шурупокрутами та викрутками
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: В'єтнам
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: біта
- Сумісність: дриль, шуруповерт
- Загальна довжина: 25 мм
- Тип шліца: хрестоподібний (PH)
- Розмір: PH2
- Матеріал виробу: сталь S2
- Колір: чорний
- Посадковий розмір біти: ¼″
Комплектація:
- Біта Bosch Impact Control PH2 25 мм (2 шт.)
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Хрестоподібний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | PH 2 |
| Квадрат | 1/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Бита |
| Діаметр хвостовика | 6.35 мм |
| Номер/Розмір | PH2 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴


