
Універсальний магнітний тримач для біт Bosch HEX-1/4 (55 мм) (2608522316)
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: 2608522316
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний магнітний тримач для біт Bosch HEX-1/4 (55 мм) (2608522316) — практичний та надійний аксесуар для роботи з бітами. Потужний вбудований магніт надійно утримує біти та елементи кріплення, запобігаючи їх випаданню під час роботи. Подовжена конструкція забезпечує доступ до важкодоступних місць, а HEX-роз'єм 1/4" сумісний з більшістю шурупокрутів, дрилів та інших інструментів.
Конструктивні особливості та переваги:
- Потужний вбудований магніт для надійного утримання біт та кріплень
- Універсальний HEX-роз'єм 1/4" підходить для більшості інструментів
- Подовжена конструкція для доступу до важкодоступних місць
- Міцна конструкція з високоякісних матеріалів для довговічності
- Швидка та легка заміна біт
- Захист від провертання та надійне зчеплення біт з тримачем
Технічні характеристики:
- Виробник: Bosch
- Країна реєстрації бренда: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Клас: професійний
- Тип: тримач для біт
- Сумісність: дриль, шурупокрут
- Загальна довжина: 55 мм
- Діаметр: 10 мм
- Постійний магніт: так
- Пружинне стопорне кільце: немає
- Фіксатор: немає
- Тип хвостовика: шестигранний HEX-1/4"
- Посадковий розмір біти: 1/4"
Комплектація:
- Універсальний магнітний тримач для біт Bosch HEX-1/4 (55 мм)
- Постачається в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тримач |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Шестигранний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Стан | Новий |
| Квадрат | 1/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Бита |
| Діаметр хвостовика | 6.35 мм |
| Номер/Розмір | HEX-¼ |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴

