Master BLP 33 M - газовий нагрівач промислового класу з максимальною тепловою потужністю 53 кВт. Корпус має спеціальну форму, що дає змогу створити спрямований потік нагрітого повітря об'ємом до 1000 куб.м/год. Підходить для обігрівання житлових і нежитлових приміщень великої площі з гарною вентиляцією. Гармата комплектується регулятором витрати газу та шлангом. Розпалюється вручну від стандартної електромережі 220 В.
Основні переваги Master BLP 33 M:
33000 Вт — максимальна теплова потужність
1000 куб.м/год — максимальна продуктивність
2.4 л/год — витрата палива 0.75-1.5 бара — робочий тиск газу Регулятор газу із захисним клапаном
Мотор вентилятора з термозахистом захисту від перегрівання
Камера згоряння з неіржавкої сталі
Корпус зі сталевого листа
552 x 220 x 342 мм - компактні габарити
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Теплова газова гармата Master BLP 33 M
Інструкція з експлуатації
Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Тип | Газова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований терморегулятор | Немає |
| Габарити | 552x220x342 мм |
| Кабель у комплекті | Да |
| Клас захисту | IP41 |
| Комплектація | Картонне паковання, регулюваль, шланг |
| Потужність | 33 кВт |
| Нагрівальний елемент | Немає |
| Об'єм паливного бака | Немає |
| Особливості | Запобіжний клапан |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Швидкодія | 1000 м3/год кг/ час |
| Робочий струм | 0.24 А |
| Витрата палива | 2.4 л/год л/годину |
| Регулятор потужності | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 950 ₴


