
Набір ударних біт із тримачем насадок Bosch Impact Control PH2/PZ2/T15/T20/T25/T30 x 50 мм (8 шт.)
517 ₴
- В наявності
- Код: 2608522327
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір ударних біт Bosch Impact Control PH2/PZ2/T15/T20/T25/T30 x 50 мм (8 шт.) призначений для роботи з широким спектром матеріалів і кріпильних елементів. Біти Impact Control витримують високі навантаження, підходять для використання з потужними ударними шурупокрутами та забезпечують надійне зчеплення з кріпильними елементами. Спеціальний сплав сталі, загартування та антикорозійне покриття гарантують довговічність і стійкість до зносу. Ергономічний дизайн і система Bosch Pick and Click дозволяють зручно створювати індивідуальні набори біт.
Конструктивні особливості:
- Професійний інструмент для різних матеріалів: дерево, метал, композитні матеріали
- Посилена конструкція для високої стійкості до зношування та пошкоджень
- Унікальна геометрія наконечника для надійного зчеплення з кріпильними елементами
- Висока ударостійкість для роботи з потужними ударними шурупокрутами
- Антикорозійне покриття для захисту від іржі
- Ергономічний дизайн для комфортної роботи
- Сумісність із системою Bosch Pick and Click для створення індивідуальних наборів
- Пластиковий тримач для зручного зберігання та кріплення в кейсах Pick and Click
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: В'єтнам
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: біта ударна
- Сумісність: дриль, шурупокрут
- Загальна довжина: 50 мм
- Тримач насадок: 60 мм (Quick Change)
- Тип шліца: PH, PZ, Torx
- Розмір біт: PH2, PZ2, T15, T20, T25, T30
- Матеріал виробу: сталь
- Колір: чорний
- Посадковий розмір біти: 1/4"
Комплектація:
- PH2 – 1 шт.
- PZ2 – 1 шт.
- T15 – 1 шт.
- T20 – 1 шт.
- T25 – 1 шт.
- T30 – 1 шт.
- Тримач насадок Quick Change 60 мм – 1 шт.
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Шестигранний, TORX, Хрестоподібний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Стан | Новий |
| Квадрат | 1/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | бітоутримувач, Набір бит |
| Діаметр хвостовика | 6.35 мм |
| Номер/Розмір | PH2, PZ2, T15, T20, T25, T30 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 517 ₴




