
Полотно пиляльне для дерева Bosch Clean for Wood T 101 D 4.0x5.2x100 мм (5 шт.) (2608630032)
237 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: 2608630032
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Полотно для лобзика T 101 D Clean for Wood забезпечує рівні та прямі пропили в деревині.
Прецизійно заточені зубці з конічним корпусом забезпечують рівний результат.
Полотно виготовлене з комбінації вуглецевої сталі та високолегованої швидкорізальної сталі (HCS+HSS), що забезпечує довговічність і стійкість до зношування.
Полотно HCS підходить для різання м'якої деревини та неабразивних деревообробних матеріалів.
Зубці полотна спрямовані вниз, що дає змогу виконувати чисте розпилювання з мінімальним зколом на верхній поверхні матеріалу.
Універсальна конструкція хвостовика T-подібної форми сумісна з більшістю сучасних лобзиків.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Швейцарія
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип: полотно пиляне
Тип полотна — для дерева
Сумісність: електролобзик
Загальна довжина — 100 мм
Робоча довжина — 74 мм
Крок зубців: 4.0 – 5.2 мм
Мінімальна глибина різання — 10 мм
Максимальна глибина різання — 45 мм
Абревіатура матеріалу полотна — HCS
Виготовлення — задній кут і зубці загострені
Оброблювані матеріали:
М'яка деревина
ДСП
Клейова фанера/100лярна плита
Плити з покриттям/сендвіч-панелі
Комплект постачання:
Полотно пиляльне для дерева Bosch Clean for Wood T 101 D 4.0x5.2x100 мм (5 шт.)
Постачається в блістері
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 100 мм мм |
| Матеріал | HCS |
| Оброблюваний матеріал | м'яке дерево |
| Режим роботи | Прямий і акуратний |
| Стан товару | Новий |
| Тип патрона | T-подібний |
| Товщина матеріалу | 3 - 30 мм |
| Крок зубців | 2,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴



