
Полотно пиляльне для дерева Bosch Speed for Wood T 344 D 4.0x152 мм (2 шт.) (2609256720)
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: 2609256720
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотно пиляльне для дерева Bosch Speed for Wood T 344 D 4.0x152 мм (2 шт.) забезпечує рівні та прямі пропили в деревині. Прецизійно заточені зубці з конічним корпусом гарантують чистий розпил із мінімальним сколом на верхній поверхні матеріалу. Полотно виготовлене з комбінації вуглецевої сталі та високолегованої швидкорізальної сталі (HCS+HSS), що забезпечує довговічність та стійкість до зношування.
Конструктивні особливості:
- Рівні та прямі пропили завдяки точному заточенню зубців
- Прецизійні зубці з конічним корпусом для чистого розпилу
- Комбінація HCS+HSS забезпечує довговічність і стійкість до зношування
- Зубці розведені, шліфовані та спрямовані вниз
- Підходить для м’якої деревини та неабразивних деревообробних матеріалів
- Універсальний T-подібний хвостовик сумісний з більшістю сучасних лобзиків
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Швейцарія
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: полотно пиляне
- Тип полотна: для дерева
- Сумісність: електролобзик
- Загальна довжина: 152 мм
- Робоча довжина: 128 мм
- Крок зубців: 4.0 мм
- Кількість зубців на дюйм: 6
- Мінімальна глибина різання: 5 мм
- Максимальна глибина різання: 100 мм
- Абревіатура матеріалу полотна: HCS
- Виготовлення: розведені, шліфовані зубці
- Оброблювані матеріали: м’яка деревина, ДСП, клейована фанера/шарова плита, плити з покриттям/сендвіч-панелі
Комплектація:
- Полотно пиляльне для дерева Bosch Speed for Wood T 344 D 4.0x152 мм (2 шт.)
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 152 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Високовуглецева сталь |
| Тип | Пилка |
| Застосування пилки | Дерево |
| Напрямок зубців | Вниз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | T-подібний |
| Режим роботи | Прямий і акуратний |
| Крок зубців | 4 мм |
| Оброблюваний матеріал | м'яке дерево |
| Стан товару | Новий |
| Товщина матеріалу | 5 - 100мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴

