
Степлер будівельний Bosch PTK 14 EDT (0603265520)
6 060 ₴
- В наявності
- Код: 0603265520
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Система DuoTac — це унікальна функція, що дає змогу використовувати два скоби одночасно для створення міцнішого з'єднання, що особливо корисно для кріплення матеріалів із високим навантаженням.
Електронний контроль сили удару, регульована потужність дає змогу адаптувати інструмент під різні типи матеріалів, від тонких тканин до щільного дерева.
Легкий корпус і зручна ручка з м'яким покриттям забезпечують комфорт під час тривалої роботи та зниження втоми рук.
Індикатор завантаження скоб показує рівень скоб у магазині, що дає змогу своєчасно поповнювати їх і уникати перерв у роботі.
Підтримує скоби завдовжки від 6 до 14 мм і цвяхи завдовжки до 14 мм, що робить інструмент універсальним для різних завдань.
Механізм швидкої заміни скоб і цвяхів спрощує процес підготовки інструмента до роботи.
Вбудований запобіжний механізм запобігає випадковому спрацьовуванню степлера, що підвищує безпеку використання.
Проста в керуванні система Push + Release для контрольованого виконання удару: притисніть носик степлера до заготівки та натисніть вимикач.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Bosch
Тип — степлер
Тип цвяхозабивача — рейковий
Джерело живлення — від мережі 220 В/50 — 60 Гц
Довжина цвяха: 14 мм
Довжина скоби: 6 – 14 мм
Товщина цвяха — 1.6 мм
Продуктивність — 30 уд./хв
Місткість магазина — 100 шт.
Тип спрацьовування — контактний
Функції: регулювання сили удару/ глибини, режим — чергу, індикатор магазину
Рівень звукового тиску — 84 дБ (A)
Рівень звукової потужності — 95 дБ (A)
Вага — 1.1 кг
Комплект постачання:
Степлер будівельний Bosch PTK 14 EDT
1000 скоб (тип 53, довжина 10 мм)
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг |
| Місткість магазина | 105 шт. |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,крюк для носіння на поясі, Картонне паковання, постачається без акумулятора та зарядного пристрою |
| Макс. довжина кріпильного виробу | 64 мм |
| Мін. довжина кріпильного виробу | 32 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип витратного матеріалу | Цвях |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 060 ₴





