
Пиляльне полотно по металу Bosch BI-METAL S 922 EF Flexible for Metal (1 шт.) (2608656015)
82 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608656015
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Біметалічна конструкція, поєднання гнучкої основи з вуглецевої сталі та зубів зі швидкорізальної сталі (HCS) забезпечує підвищену міцність, стійкість до зношування і тривалий термін служби.
- Середній крок зубів ідеально підходить для точного і чистого різу тонкостінного металу завтовшки від 1.5 до 4 мм, запобігаючи щербинам і перегріванню матеріалу.
- Збільшена довжина підходить для більш глибоких і довгих різів, даючи змогу працювати з великими металевими заготовками або трубами.
- Вузьке полотно забезпечує високу маневреність і дає змогу виконувати криволінійні різи, що особливо важливо під час обробки складних форм.
- Гнучкість полотна дає змогу виконувати плавні різи і знижує ризик поломки під час вигину, особливо у важкодоступних місцях.
- Універсальний хвостовик (1/2") підходить для більшості стандартних шабельних пилок, включно з інструментами Bosch та інших виробників, забезпечуючи широку сумісність.
- Матеріал зубів витримує високі температури, що виникають під час інтенсивного різання, що сприяє довговічності полотна навіть за важких умов експлуатації.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Німеччина
- Країна виробник - Швейцарія
- Виробник - Bosch
- Клас - професійний
- Тип: пиляльне полотно
- Сумісність: шабельні пили
- Виконання зубців - розведене, фрезероване
- Проміжки між зубцями: 1.4 мм
- Крок зубів (зубів/дюйм) - 18
- Загальна довжина полотна - 150 мм (6")
- Робоча довжина полотна - 100 мм
- Ширина полотна - 19 мм
- Товщина полотна - 0.9 мм
- Матеріал полотна - BI-METAL
- Матеріал основи - HCS
- Абревіатура матеріалу полотна - BIM
- Рекомендована мінімальна товщина металу - 1.5 мм
- Рекомендована максимальна товщина металу - 4.0 мм
- Труба профільна відкрита - 100 мм
- Труба профільна закрита - 100 мм
Оброблювані матеріали:
- Листовий метал
- Профільна труба
Комплект постачання:
- Пиляльне полотно по металу Bosch BI-METAL S 922 EF Flexible for Meta (1 шт.)
- Поставляється в блістері
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Виробник | Bosch |
| Тип | Пилка |
| Матеріал | Біметал |
| Застосування пилки | Метал |
| Напрямок зубців | Вниз |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Товщина | 0.9 мм |
| Довжина оснащення | 100 мм |
| Ширина оснащення | 19 мм |
| Товщина оснащення | 0.9 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | U-подібний |
| Сумісність | Шабельна пила |
| Країна торгової марки | Германия |
| Кількість предметів у наборі | 5 шт. |
| Оброблюваний матеріал | метал |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 ₴

