
Пиляльне полотно для пінобетону Bosch Expert Aerated Concrete S 1241 HM 1.5x22x300 мм (26008900410)
595 ₴
- В наявності
- Код: 2608900410
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльне полотно для пінобетону Bosch Expert Aerated Concrete S 1241 HM 1.5x22x300 мм (26008900410) — професійне полотно для шабельних пилок, розроблене для точного та швидкого різання пінобетону та цегли.
Конструктивні особливості та переваги:
- Технологія Carbide Technology з карбідними зубцями забезпечує високу зносостійкість і дозволяє легко різати дерево з цвяхами, шурупами або іншими металевими вставками.
- Довге полотно дає змогу різати товсті та великі блоки пінобетону, забезпечуючи точність і комфорт.
- Широке полотно оптимізує баланс між маневровістю та стабільністю для точного різання в обмеженому просторі.
- Збільшена товщина підвищує жорсткість і зменшує вібрацію під час роботи з твердими матеріалами.
- Великі гострі зубці з оптимальним кроком швидко та легко проникають у пористі матеріали, мінімізуючи навантаження на інструмент.
- Спеціальне покриття захищає від швидкого зносу при роботі з абразивними поверхнями.
- Сумісне з більшістю моделей шабельних пилок, що забезпечує швидку та зручну заміну.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда — Німеччина
- Країна-виробник — Швейцарія
- Виробник — Bosch
- Клас — професійний
- Тип — пиляльне полотно для шабельних пилок
- Проміжки між зубцями — 8.5 мм
- Крок зубців — 3 зубці/дюйм
- Загальна довжина — 300 мм (12")
- Робоча довжина — 250 мм
- Ширина полотна — 22 мм
- Товщина полотна — 1.5 мм
- Хвостовик — 1/2"
- Матеріал полотна — CARBIDE
- Матеріал основи — HCS
- Абревіатура матеріалу полотна — CT
- Максимальна глибина різу: пінобетон — 250 мм, цегла — 250 мм
- Оброблювані матеріали: пінобетон, цегла
Комплект постачання: Пиляльне полотно для пінобетону Bosch Expert Aerated Concrete S 1241 HM 1.5x22x300 мм, постачається в блістері.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Високовуглецева сталь |
| Тип | Пилка |
| Застосування пилки | Піноматеріали, Бетон |
| Твердосплавна напайка | Да |
| Напрямок зубців | Вниз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | U-подібний |
| Сумісність | Шабельна пила |
| Країна торгової марки | Германия |
| Кількість предметів у наборі | 5 шт. |
| Стан товару | Новий |
| Оброблюваний матеріал | пінобетон, цегла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴




