
Рокла електрична GTM PTE15Q2-A 20Ah 1500 кг, 115 см
66 402 ₴
- Немає в наявності
- Код: PTE15Q2-A 20Ah
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електрична рокла GTM PTE15Q2-A 20Ah – складське обладнання, за допомогою якого можна переміщувати габаритний вантаж на дерев'яних палетах. Часто використовується для транспортування об'єктів територією складу, навантаження, розвантаження тощо. Представлена модель оснащена повністю електричним приводом, що забезпечує підйом вантажу та переміщення рокли по складу.
Переваги електророкли GTM PTE15Q2-A 20Ah
- Повністю електричний механізм
- Вантажопідйомність 1500 кг
- Рокла живиться від Li-Ion акумулятора в напругою 24 В та ємністю 20 А*год
- Вбудований у рукоятку дисплей для відстеження заряду
- Час зарядки акумулятора всього 3.5 год
- Всі важелі управління також розміщені на рукоятки та інтуїтивно зрозумілі
- Швидкість руху без навантаження 4,9 км/год
- Швидкість руху із навантаженням 4,4 км/год
- Вила мають посилений профіль для більшої витривалості під час роботи
- Довжина вил 115 см, ширина 54 см
- Радіус розвороту всього 133.2 см
- Колеса зроблені з малошумного поліуреатану з гумовим покриттям, переднє колесо має металевий кожух для захисту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Мінімальна висота підйому | 80 мм |
| Максимальна висота підйому вантажу | 115 мм |
| Радіус розвороту | 1332 мм |
| Власна вага | 131 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Ширина вил | 540 мм |
| Висота вил | 80 мм |
| Розміри роликів на вилах | |
| Ширина роликів на вилах | 60 мм |
| Діаметр роликів на вилах | 80 мм |
| Розміри рульових коліс | |
| Ширина рульових коліс | 75 мм |
| Діаметр рульових коліс | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | рокла |
| Тип | Електрична |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Країна торгової марки | Україна |
| Висота підіймання | 0.115 м |
| Механізм підйому | електричний |
| Вантажність | 1500 кг |
| Розмір кермових коліс | 210х75 мм |
| Розмір роликів вил | 80х60 мм |
| Висота в складеному стані | 80 мм |
| Матеріал покриття коліс | поліуретан покритий гумою |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 402 ₴







