
Пневмошлифмашина Mighty Seven QB-199S кутова
28 006 ₴
- Готово до відправки
- Код: QB-199S
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)

Пневмошлифмашина кутова Mighty Seven QB-199S - пневмоінструмент для різання і зачистки різних будівельних матеріалів: металу, дерева, бетону і т. д. Можливість працювати з тим чи іншим матеріалом залежить від технічних характеристик інструменту і властивостей робочого кола. За хвилину дана модель витратить до 178 літрів повітря. Під час роботи видає до 5900 обертів.
Призначення: часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для обробки різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів; застосовується на виробництві, в процесі монтажних і демонтажних робіт.
Переваги пневматичної УШМ Mighty Seven QB-199S
- Зручна бічна ручка знижує вплив вібрації на руку оператора
- Основна рукоятка забезпечує надійний хват і утримування інструменту навіть під час тривалих робіт
- Міцний металевий кожух для захисту користувача
- Бічний виведення відпрацьованого повітря
- Велика клавіша пуску
- Деталі робочого механізму виготовлені з інструментальної сталі з додаванням молібдену та нікелю для підвищення зносостійкості
Технічні характеристики кутовий пневмошлифмашины Mighty Seven QB-199S
| Діаметр відрізних кругів: | 230 мм |
| Посадкове отвір кола: | 22 мм |
| Витрата повітря: | 178 л/хв |
| Розмір шпинделя: | 5/8" |
| Обороти: | 5900 об/хв |
| Тиск: | 6.3 бар |
| Діаметр штуцера: | 3/8" |
| Діаметр шланга: | 3/8" |
| Рівень шуму: | 98 дБ |
| Рівень вібрації: | 3.75 м/с2 |
| Довжина інструменту: | 360 мм |
| Вага пневмошлифмашины: | 4.5 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
| Гарантія: | 12 міс |
5 причин купити пневмошлифмашину в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна купити болгарку пневматичну кутову для відрізного круга 230 мм Укрсервіс - офіційний імпортер тайванської ТМ Mighty Seven на території України. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості. Якщо Вам потрібна пневматична болгарка УШМ і Вас цікавить її ціна в інтернеті, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, яку пневмошлифовальную вибрати машинку для СТО. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про пневматичної шліфмашини M7 QB-199S.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4.5 кг |
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5900 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 178 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 3/8" |
| Тип пневмошліфмашіни | Кутова |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Захисний кожух | Ні |
| Перехідний штуцер | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип шліфмашини | кутова |
| Обертів, об/хв | 5900 |
| Рівень шуму, дБ | 98 |
| Тиск, бар | 6,3 |
| Витрата повітря, л/хв | 178 |
| Рівень вібрації, м/с2 | 3,75 |
| Довжина шліфмашини, мм | 360 |
| Діаметр штуцера, дюйм | 3/8" |
| Тип витратного матеріалу | Відрізний круг |
| Діаметр шланга, дюйм | 3/8" |
| Вага шліфмашини, кг | 4,5 |
| Діаметр кола, мм | 230 |
- Ціна: 28 006 ₴
