
Кутова щітка Dremel Versa 40 мм (2615P369JA)
456 ₴
- В наявності
- Код: 2615P369JA
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Ця кутова щітка Versa підходить для очищення важкодоступних місць, кутів і крайок.
Кутова щітка ідеально підходить як для сухого, так і для вологого прибирання: від очищення кутів облицюваною плиткою стін до очищення вузьких місць, щілин або металевих спиць.
Завдяки конструкції з вистриженим центром ця щітка може утворювати гостроконечну поверхню, яка здатна проникати у важкодоступні місця для ретельного очищення.
Багаторазова високоякісна щітка в комбінації з Dremel Versa дає змогу проводити масштабне прибирання за короткий час і з мінімальними зусиллями!
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна-виробник — Тайвань
Виробник — Dremel
Клас — професійний
Сумісність — елетрощітка Dremel Versa PC10-1/10
Робочий діаметр — 40 мм
Довжина насадки — 50 мм
Застосування — чищення, полірування
Максимальна швидкість — 2200 об/хв
Матеріал ворсу — нейлон
Матеріал корпусу — пластик
Колір чорний
Оброблювані матеріали:
Неіржавка сталь
Метал
Комплект постачання:
Кутова щітка Dremel Versa 40 мм
Постачається в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dremel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 30.0 мм мм |
| Діаметр дроту | 0.2 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Макс. оберти | 4500 об/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | щітка дискова |
| Товщина | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 456 ₴



