
Набір біт і торцевих ключів Bosch Impact Control 1/4" (5 шт.) (2608522350)
561 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608522350
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір біт і торцевих ключів Bosch Impact Control 1/4" (5 шт.) призначений для роботи з високим крутним моментом під час складання, важких промислових робіт та використання на ударних гайковертах. Спеціальна зона кручення забезпечує виняткову витривалість при постійному навантаженні. Виготовлені з модифікованої сталі S2, насадки пройшли термообробку та відзначаються тривалим терміном експлуатації і максимальною продуктивністю. Насадки сумісні з дрилями, дрилями-шурупокрутами та гайковертами, мають зовнішній шестигранний хвостовик 1/4" і входять до системи Bosch Pick and Click для індивідуального складання комплектів приладдя.
Конструктивні особливості:
- Спеціальна зона кручення для виняткової витривалості під постійним навантаженням
- Виготовлені з модифікованої сталі S2 та термооброблені для тривалого терміну служби
- Підходять для роботи з високим крутним моментом і ударних гайковертів
- Зовнішній шестигранний хвостовик 1/4" сумісний з дрилями, дрилями-шурупокрутами та гайковертами
- Сумісні з системою Bosch Pick and Click для індивідуального складання наборів
- Постачаються в пластиковому тримачі для зручного зберігання
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: набір
- Тип набору: біти та торцеві ключі
- Тип хвостовика: шестигранний 1/4"
- Кількість одиниць у наборі: 5 шт.
- Довжина біт: 50 мм
- Біти: Philips PH2x50 мм, Pozidriv PZ2x50 мм
- Торцеві ключі: NS8x50 мм, NS10x50 мм, NS13x50 мм
Комплектація:
- Набір біт і торцевих ключів Bosch Impact Control 1/4" (5 шт.)
- Біти: PH2x50 мм, PZ2x50 мм
- Торцеві ключі: 8x50 мм, 10x50 мм, 13x50 мм
- Тримач — 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Шестигранний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | PH 2 |
| Квадрат | 1/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Біти: PH2х50 мм, PZ2х50 мм, Торцеві ключі: 8х50 мм, 10х50 мм, 13х50 мм, Тримач - 1 шт., Інструкція з експлуатації, Поставляється в блістері |
| Діаметр хвостовика | 6.35 мм |
| Номер/Розмір | PZ2 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561 ₴



