
Набір біт із гнучким подовжувачем Bosch SDB HEX 200 мм 1/4" (25 мм x 10 шт.) (2608522376)
317 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608522376
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір біт із гнучким подовжувачем Bosch SDB HEX 200 мм 1/4" (2608522376) призначений для монтажних і кріпильних робіт у важкодоступних місцях. Гнучкий металевий подовжувач забезпечує зручність роботи під різними кутами, а універсальний шестигранний хвостовик 1/4" сумісний із більшістю шурупокрутів і дрилів. Біти виготовлені з високоякісної сталі та мають антикорозійне покриття для підвищеної стійкості до зношування та тривалого терміну служби.
Конструктивні особливості:
- Гнучкий подовжувач для роботи у важкодоступних місцях
- Універсальний шестигранний хвостовик 1/4"
- Біти виготовлені з високоякісної сталі
- Магнітний тримач для надійної фіксації біт і кріплення
- Антикорозійне покриття для захисту від іржі
- Підходить для роботи з деревом, металом і пластиком
- Компактне зберігання та зручне транспортування
- Професійна серія для інтенсивного використання
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Тайвань
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: біта, подовжувач
- Сумісність: дриль, шурупокрут
- Загальна довжина біт: 25 мм
- Посадковий розмір біти: 1/4"
- Довжина тримача: 200 мм
- Матеріал виробу: сталь
- Тип шліца Phillips: PH1, PH2, PH3
- Тип шліца Pozidriv: PZ2
- Тип шліца Hex: H4, H5
- Тип шліца Torx: T20, T25
- Тип шліца Slotted: SL 4.5, SL 5.0
Комплектація:
- Набір біт із гнучким подовжувачем Bosch SDB HEX 200 мм 1/4" (25 мм x 10 шт.)
- Гнучкий металевий подовжувач Bosch SDB HEX 1/4", 200 мм
- Біти PH1, PH2, PH3
- Біта PZ2
- Біти Hex4, Hex5
- Біти T20, T25
- Біти SL 0.6x4.5, SL 0.8x5
- Пластиковий тримач — 1 шт.
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Набір |
| Тип шліца | Прямий, Шестигранний, Хрестоподібний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Набір біт |
| Діаметр хвостовика | 6.35 мм |
| Номер/Розмір | HEX4, HEX5, PH1, PH2, PH3, PZ2, SL4.5, SL5.5, T20, T25 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317 ₴

