-14%

Пістолет для герметика акумуляторний Bosch GCG 18V-600 (06019C4001)
19 848 ₴
17 124 ₴
- Готово до відправки
- Код: 06019C4001
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пістолет для герметика акумуляторний Bosch GCG 18V-600 (06019C4001) призначений для точного та зручного нанесення клею або герметика під час внутрішнього та зовнішнього оздоблення будівель, монтажу конструкцій із пластиковими елементами та ремонту різних приладів. Попередньо встановлений режим максимальної швидкості подавання та реостатна пускова кнопка забезпечують контрольовану подачу матеріалу, а функція автоматичного зняття тиску з поршня запобігає витіканню клею після вимкнення інструмента. Ергономічна прогумована ручка підвищує комфорт роботи.
Конструктивні особливості:
- Попередньо встановлений режим максимальної швидкості подавання
- Реостатна пускова кнопка для точного контролю подачі клею/герметика
- Функція автоматичного зняття тиску з поршня
- Ергономічна прогумована ручка для зручності роботи
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: Німеччина
- Країна походження: Великобританія
- Виробник: Bosch
- Тип: пістолет для герметика
- Джерело живлення: акумулятор
- Тип акумуляторного блока: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 18 В
- Ємність акумулятора: не комплектується
- Максимальна швидкість подавання: 7 мм/сек
- Штовхальне зусилля: 3,5 кН
- Місткість картриджів: 310–400 мл
- Максимальний обсяг робочого матеріалу: 600 мл
- Кількість режимів роботи: 9
- Сумісність із: картриджами м'якого паковання, Колбаса
- Ступінь захисту: IPX4
- LED-підсвітка: немає
- Рівень тиску звуку: 70 дБ (A)
- Рівень сили звуку: 80 дБ (A)
- Похибка K: 3 дБ
- Маса (без приладдя): 2,2 кг
- Габаритні розміри паковання: 635x255x80 мм
Призначення:
- Використовується під час внутрішнього та зовнішнього оздоблення будівель (стіни, стелі, підлоги)
- Для виробництва та ремонту різних приладів
- Для монтажних робіт конструкцій із пластиковими елементами
Комплектація:
- Пістолет для герметика акумуляторний Bosch GCG 18V-600
- Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
- Тримач картриджів 600 мл — 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Великобританія |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 2 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання, Тримач картриджа |
| Конструкція | закритий |
| Харчування | Від акумулятора |
| Сумісність | Картридж |
| Країна-виробник | Великобританія |
| Матеріал | Пластик |
| Країна торгової марки | Германия |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Призначення | для герметика |
| Об'єм туби | 600 мл |
| Швидкість подавання | 7 мм/с |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 124 ₴



