
Джерело безперебійного живлення Ritar RTSW-5000 3500 Вт, 48V
20 194 ₴
- Готово до відправки
- Код: RTSW-5000D48
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело безперебійного живлення Ritar RTSW-5000 3500 Вт, 48V — пристрій, який забезпечує тимчасове електроживлення обладнання та різної техніки у разі зникнення напруги в електромережі. Живлення надходить від акумулятора ДБЖ і вмикається автоматично при зміні параметрів електромережі (напряження, частота тощо). Ця модель постачається без акумулятора, що дозволяє обрати АКБ необхідної ємності.
Конструктивні особливості:
- Інтерактивний тип ДБЖ: забезпечує резервне живлення та стабілізацію напруги в мережі
- Компактні розміри та зручна конструкція для розміщення практично в будь-якому положенні
- Підключення до побутової електромережі 220 В
- Спрацьовує за 6 мс
- Вхідна напруга для стабільної роботи: 140-270 В
- Вхідна частота: 50/60 Гц
- Вихідна напруга: однофазна 220 В
- Максимальна вихідна потужність: 5000 ВА
- Ефективна вихідна потужність: 3500 Вт
- Спотворення вихідної напруги ≤ 8%
- Режим «холодного старту»
- Форма вихідного напруги — правильна синусоїда
- 3 розетки 220 В для підключення побутової або комп’ютерної техніки
- Номінальна напруга зовнішнього акумулятора: 48 В
- Фільтрація перешкод, захист від перевантажень і короткого замикання
- Звуковий сигнал при переході на резервне живлення
- Автоматичний запобіжник багаторазового використання
- USB-вхід для підключення до комп’ютера та контролю роботи ДБЖ
- LCD-дисплей із синьою підсвіткою для відображення всіх даних роботи
- Рекомендована температура експлуатації: від 0 °C до 40 °C
Технічні характеристики:
- Виробник: Ritar
- Модель: RTSW-5000
- Тип: джерело безперебійного живлення
- Ефективна вихідна потужність: 3500 Вт
- Максимальна вихідна потужність: 5000 ВА
- Напруга акумулятора: 48 В
- Габарити: 330x195x380 мм
- Вага: 27 кг
- Застосування: побутове та промислове обладнання, комп’ютерна техніка
Комплектація:
- Джерело безперебійного живлення Ritar RTSW-5000 3500 Вт, 48V (без акумулятора)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вихідних розеток | 3 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Звукова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Інтерактивний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідна потужність | 3500 Вт |
| Максимальна потужність | 5000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 380 мм |
| Вага | 27 кг |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | інтерактивний |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Інтерфейс управління | RS-232 |
| Форма вих.сигналу | правильна синусоїда |
| Країна торгової марки | Китай |
| Потужність | 2100 Вт |
| Кількість розеток | 3 шт |
| Спотворення вих.напруги | 8 % |
| Вхідна напруга | 140-270 В |
| Частота електромережі | 50/60 Гц |
| Штатний акумулятор | Немає |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 194 ₴
