Газонокосарка мережева AL-KO Classic 3.85 E належить до технологічної, сучасної садової техніки. Завдяки тому, що немає вихлопних газів, електричні газонокосарки лояльні до довкілля. Характеризується добрими показниками продуктивності. Агрегат може істотно скоротити час, витрачений на благоутворення ділянки.
Особливості газонокосарки
Потужний, надійний двигун на 1300 Вт забезпечує витривалість косарки та тривалість її експлуатації.
Маневровість і легкість керування.
Різальна система ножова, гострий різальний елемент справляється з рослинами будь-якої жорсткості. Дека з міцного поліпропілену, стійкого до ударів.
Травозбірник великого об'єму (40 літрів), легко знімається й очищається.
2 в 1 викид кошика та задній викид.
Кошик з аеродинамічним напрямком повітря для максимально ефективного його наповнення.
Три ступені косіння.
Висота косіння від 20 до 60 сантиметрів.
Ширина захоплення 38 сантиметрів.
Ефективне косіння на краях завдяки особливій геометрії корпусу.
Підходить для побутового використання.
Малошумна.
Компактні габарити, ергономічний дизайн і порівняно невелика вага гарантують комфорт під час роботи й безпроблемне зберігання агрегату в період міжсезоння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Мульчування | Ні |
| Рівень шуму | 84 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Бічний викид | Ні. |
| Висота стрижки, мін-макс | 20-60 мм |
| Заповнений індикатор | Да |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. ширина захоплення | 38 см |
| Матеріал | Полімер |
| Матеріал бака | Пластик |
| Потужність | 1300 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.7 л. |
| Оберти двигуна | 3200 об./хв |
| Об'єм резервуара | 40.0 л куб. м |
| Площа прибирання | 500 кв.м |
| Коригування висоти | на кожному колесі |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Коригування швидкості | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Германия |
| Щаблі висоти стрижки | 3 |
| Тип | Мережева |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип запуску | Електростартер, Ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 599 ₴



