
Відрізний круг Pferd 230*1,9*22,23 сталь
156 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400722058133
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізний круг Pferd 230х1,9х22,23 - якісний розхідник для прямих або кутових шліфмашин. З його допомогою болгарка перетворюється на хороший інструмент для різання металу.
Призначення: універсальне застосування в промисловому і ремісничому виробництві. Часто використовується для різання жерсті, профілю та різних матеріалів зі сталі. Підходить для кутових шліфмашин усіх класів потужності.
Особливості відрізних кругів ТМ Pferd
- Виготовлені відповідно до міжнародних стандартів якості
- Постійний контроль виробництва на заводах
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Відповідають міжнародним стандартам безпеки
Переваги відрізного круга Pferd EHT 230-1,9 A 46 P PSF/22,23
- Виготовлений відповідно до європейського стандарту якості EN 12413
- Діаметр круга становить 230 мм
- Товщина відрізного круга - 1,9 мм
- Діаметр посадкового отвору становить 22,23 мм
- Максимальна робоча інструменту не повинна перевищувати 80 м/с
- Можна використовувати з інструментом, що видає не більше 6600 об/хв
- Вага круга становить 162 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Товщина | 1.9 мм |
| Виробник | PFERD |
| Зернистість | 46 |
| Призначення | Відрізний |
| Користувацькi характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 230 |
| Товщина диска, мм | 1.9 |
| Посадкове отвір, мм | 22,23 |
| Робочий матеріал | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 156 ₴

