
Круг шліфувальний Pferd 125х20хМ14 А80 пелюстковий
1 202 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400722075243
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Пелюстковий шліфувальний круг Pferd 125х20хМ14 А80 - якісний картридж для прямих або кутових шліфмашин. Може бути встановлений безпосередньо на кутову шліфувальну машину без додаткових затискних пристосувань.
Призначення: використовується для шліфування різних матеріалів: алюміній, мідь, м'який кольоровий метал, латунь, нержавіюча сталь (INOX), чавун з кулястим графітом (GG / GJL, GGG / GJS), отожженный чавун; загартовані, термічно оброблені сталі з інтенсивністю більше 1200 Н / мм2 (більше 38 HRC); сталеві матеріали з твердістю більше 54 HRC; Сталь, лита сталь, стали до 1200 Н / мм2)
Особливості шліфувальних кругів ТМ Pferd
- Виготовлені у відповідності з міжнародними стандартами якості
- Постійний контроль виробництва на заводах
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Відповідають міжнародним стандартам безпеки
Переваги шліфувального круга Pferd 125*20*М14 А80
- Діаметр кола становить 125 мм
- Посадкове отвір M14
- Знижує вібрацію, шум і пилоутворення під час роботи
- Максимальна робоча швидкість інструменту не повинна перевищувати 12200 об/хв
- Ширина шліфувального круга становить 20 мм
- Абразивні зерна з корунду розміром 80 мкм
Характеристики шліфувального круга Pferd 125*20*М14 А80
| Тип робочого матеріалу: | різні типи металу |
| Діаметр кола: | 125 мм |
| Посадковий отвір: | M14 |
| Товщина кола: | 20 мм |
| Розмір зерна: | 80 мкм |
| Максимальна робоча швидкість: | 80 м/с |
| Максимальна кількість обертів: | 12200 об/хв |
| Тип зерна: | A (Корунд) |
Рекомендації по техніці безпеки
5 причин купити шліфувальні круги в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна купити шліфувальний круг для болгарки по металу. ТД " Укрсервіс - ексклюзивний офіційний імпортер продукції ТМ Pferd в Україні. Якщо Вас цікавить ціна шліфувального круга для КШМ, менеджери інтернет-магазину відповідять на всі питання і підкажуть, як правильно вибрати хороший шліфкруг необхідного діаметра. В електронному каталозі Ви також можете дізнатися актуальні ціни, наявність на складі та подивитися правдиві відгуки про обраному расходнике.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | PFERD |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Сталь, Загартована сталь |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Зернистість | 80 |
| Користувацькi характеристики | |
| Діаметр кола, мм | 125 |
| Посадкове отвір, мм | М14 |
| Тип кола | пелюстковий |
| Зернистість круга | 80 |
| Матеріал обробки | метал |
| Товщина круга, мм | 20 |
- Ціна: 1 202 ₴
