
Круг пелюстковий шліфувальний для металу Bosch Standard for Metal X431 P40x125 мм (2608603656)
81 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608603656
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг пелюстковий шліфувальний для металу Bosch Standard for Metal X431 P40x125 мм — це професійний інструмент для обробки металевих поверхонь та кромок. Забезпечує високу продуктивність і довговічність завдяки високочистому корунду, сполучнику із синтетичної смоли та міцній X-ткани. Ідеально підходить для шліфування зварних швів під кутом 15-25°.
Конструктивні особливості та переваги:
- Пелюстковий круг Standard for Metal демонструє виняткову довговічність при роботі з металом.
- Висока продуктивність завдяки високочистому корунду, синтетичному сполучнику та міцній X-тканевій основі.
- Диск на склотекстильній основі непрямої форми — для обробки поверхні та кромок, а також шліфування зварних швів під кутом 15-25°.
- Виготовлений відповідно до міжнародних стандартів якості.
- Постійний контроль виробництва на заводах.
- Виготовлений з якісних матеріалів і відповідає міжнародним стандартам безпеки.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: Німеччина
- Країна-виробник: Туреччина
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: шліфувальний круг
- Тип диска: пелюстковий, тарілчастий T27
- Діаметр диска: 125 мм
- Діаметр отвору: 22,23 мм
- Розмір зерна (P): 40
- Максимальна кількість обертів: 12 250 об/хв
- Оброблювані матеріали: сталь/чорний метал, чавун, листова сталь
Комплектація:
- Круг пелюстковий шліфувальний для металу Bosch Standard for Metal X431 P40x125 мм
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Сталь, Метал, Чавун, Загартована сталь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Електрокорунд |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | пелюстковий |
| Тип витратного матеріалу | шліфувальний круг |
| Країна торгової марки | Германия |
| Абразивне зерно | Цирконієвий корунд Z |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Оброблюваний матеріал | загартована сталь, Листовий метал, незагартована сталь, неіржавка сталь,Чвугленик |
| Розмір зерна | 40 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 ₴

