
Біта Bosch Extra-Hart HEX 2.5 x 25 мм (3 шт.) (2607001720)
68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2607001720
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Біта Bosch Extra-Hart HEX 2.5 x 25 мм (3 шт.) призначена для роботи з кріпильними елементами у важкодоступних місцях. Виготовлена із загартованої сталі, вона забезпечує надійність та довговічність навіть при високих навантаженнях. Спеціальна технологія Extra-Hart робить біту стійкою до зносу та механічних пошкоджень. Посилена торсійна зона компенсує пікові навантаження, а антикорозійне покриття захищає інструмент від корозії. Стандартний шестигранний хвостовик дозволяє використовувати біту з більшістю шурупокрутів, дрилів та тримачів.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: біта
- Сумісність: дриль, шурупокрут
- Загальна довжина: 25 мм
- Тип шліца: HEX (шестигранний)
- Розмір: HEX 2.5
- Матеріал виробу: загартована сталь
- Посадковий розмір біти: 1/4"
Комплект постачання:
- Біта Bosch Extra-Hart HEX 2.5 x 25 мм (3 шт.)
- Блістер для зберігання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Шестигранний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | HEX 2.5 |
| Квадрат | 1/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Бита |
| Діаметр хвостовика | 6.35 мм |
| Номер/Розмір | HEX2.5 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 ₴

