Основні переваги AL-KO SnowLine 620 E III:
24 місяці - повна гарантія на весь механізм
Потужний 4-тактний бензиновий двигун AL-KO
8.4 л.с./6.2 кВт — потужність двигуна
302 куб. см — об'єм двигуна
Електростартер від акумулятора 12 В для швидкого запуску
Двостадійна система прибирання та викидання снігу
Металевий зубчастий шнек
62 см — робоча ширина захоплення снігу
51 см — робоча висота захоплення снігу
Регулювання напрямку викидання снігу
Регулювання дальності викидання снігу до 15 м
4 л — об'єм паливного бака
1,65 л/год — витрата палива під час роботи
Підігрів ручок
Яскрава фара для роботи в темну пору
Пневматичні колеса заввишки 410 мм
Самохідна конструкція: 6 передач вперед/2 назад
85 кг — вага снігоприбирача
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Снігоприбирач AL-KO SnowLine 620 E III
Скребок для снігу
Свічковий ключ
Інструкція експлуатації
Картонне паковання
ОПИС БЕНЗИВНОГО СНІГОУБУЖЕННЯ AL-KO SnowLine 620 E III
AL-KO SnowLine 620 E III — потужний напівпрофесійний снігоприбирач, призначений для роботи на ділянках середньої площі. Робоча ширина захоплення становить 62 см, максимальна висота захоплення снігу — 51 см, що дає змогу прибирати сніг із максимальною ефективністю. Високу потужність під час роботи снігоприбирача забезпечує фірмовий бензиновий двигун із потужністю 8.4 к. с. Особливістю цієї моделі є мала витрата палива під час роботи, всього 1,65 л/год. Також для робіт у темну пору доби, на корпусі розміщується яскрава фара.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Тип запуску | Електростартер |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Загальні | |
| Вага | 85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота захоплення | 51 см |
| Кількість швидкостей | 6 вперед / 2 назад |
| Комплектація | інструкція з експлуатації |
| Конструкція | самохідна |
| Макс. дальність викидання | 15 м |
| Макс. ширина захоплення | 62 см |
| Потужність двигуна | 6200 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 8.4 л. |
| Об'єм двигуна | 302 см3 |
| Особливості | підігрівання ручок |
| Робочий механізм | металевий шнек |
| Витрата палива | 1.65 л/год л/годину |
| Регулювання дальності викиду | Да |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | колеса |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Бензиновий |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Керування напрямком викиду | Да |
| Фари | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 999 ₴




