Електроди FRUNZE ЦЛ-11 3 мм - плавящийся електрод з фтористо-кальцієвим покриттям для зварювання різних конструкцій з вуглецевої і високолегованої сталі. Довжина електрода 350 мм, діаметр - 3 мм. Електроди поставляються в пачці вагою 1 кг.
Застосування: використовується для зварювання конструкцій з нержавіючої сталі, захищеної від корозії, марок 12Х18Н10Т, 12Х18Н9Т, 08Х18Н12Т, 12Х18Н12Б і їм подібних, коли шов повинен бути стійкий проти міжкристалітної корозії.
Рекомендації по зварюванню варити короткою дугою, кромки перед зварюванням зачистити. Повторна прокалювання електродів перед зварюванням 270/290ºС протягом 1 години.
Особливості електродів FRUNZE
- Усі виробничі потужності знаходяться безпосередньо на території України
- Більше 11 років досвіду в секторі виробництва зварювальних електродів
- Процес виробництва відповідає державним стандартам якості
Хімічний склад металу шва (типове значення)
- Вуглець (C) - 0,08%
- Кремній (Si) - 0,60%
- Марганець (Mn) - 2%
- Хром (Cr) - 19,5%
- Нікель (Ni) - 9,5%
- Ніобій (Nb) - 1%
- Сірка (S) - 0,01%
- Фосфор (P) - 0,027%
Переваги електродів FRUNZE ЦЛ-11, 3 мм
- Вологість електродів перед застосуванням не повинна перевищувати 0,4 %
- Метал шва стійкий проти міжкристалітної корозії за методом АМУ
- Зміст феритної фази в наплавленому металі – 4,6%
- Для зварювання використовується постійний струм зворотної полярності
- Зварювання в усіх просторових положеннях, окрім вертикального зверху вниз
- Довжина електрода становить 350 мм
- Основне (фтористо-кальцієве) покриття електродів
- Плавящийся тип електрода
- Діаметр 3 мм
- Вага упаковки - 1 кг
Характеристики електрода FRUNZE ЦЛ-11, 3 мм
| Вид електродів: | плавляться |
| Маркування електродів: | ЦЛ-11 |
| Діаметр електрода: | 3 мм |
| Довжина електрода: | 350 мм |
| Тип покриття електрода: | основне |
| Матеріал зварювання: | високолегована сталь |
| Вага пачки: | 1 кг |
5 причин купити електроди в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині Укрсервіс можна недорого купити електроди для зварювання нержавіючої сталі. ТД " Укрсервіс - офіційний дилер ТМ FRUNZE на території України. На всю продукцію поширюється офіційна гарантія. Якщо Вас цікавить ціна на електроди для нержавійки, менеджери нададуть детальну консультацію та допоможуть вибрати кращі електроди для зварювання діаметром 3 мм В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про кращих зварювальних електродах в Україні.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр електрода | 3 мм |
| Довжина електрода | 350 мм |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання високолегованих сталей |
| Тип покритого електрода за положеннями зварювання в просторі | У всіх просторових положеннях, за винятком вертикального зверху-вниз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид електродів | плавляться |
| Діаметр електрода, мм | 3 |
| Тип покриття | основне |
| Вага пачки, кг | 1 |
| Довжина електрода, мм | 350 |
| Призначення електродів | високолегована сталь |
- Ціна: 474 ₴

