
Круг шліфувальний Pferd COMBICLICK CC-FR 125
416 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4007220936078
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Шліфувальний круг Pferd COMBICLICK CC-FR 125 - якісний расходник на шліфмашину для полірування шліфувальної пастою або алмазною полірувальною пастою.
Призначення: використовується для шліфування різних матеріалів: алюміній, сплави на основі кобальту, кольорові метали, жароміцні матеріали, сплави на основі нікелю (Inconell і Hasteloy), бронза, твердий кольоровий метал, титан, титанові сплави, мідь, м'який кольоровий метал, латунь, цинк, нержавіюча сталь (INOX), термопласти, армовані волокнами дюропластики (GRP, CRP); загартовані, термічно оброблені сталі з інтенсивністю більше 1200 Н / мм2 (більше 38 HRC); сталеві матеріали з твердістю більше 54 HRC; сталь, лита сталь, стали до 1200 Н / мм2. Підходить для полірування шліфувальної пастою або алмазною полірувальною пастою при шліфуванні лицьовою стороною вниз.
Особливості шліфувальних кругів ТМ Pferd
- Виготовлені у відповідності з міжнародними стандартами якості
- Постійний контроль виробництва на заводах
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Відповідають міжнародним стандартам безпеки
Переваги шліфувального круга Pferd COMBICLICK CC-FR 125
- Зовнішній діаметр кола становить 125 мм
- Максимальна робоча швидкість не перевищує 63 м/с
- Серія COMBICLICK
- Товщина кола становить 6 мм
- Максимальна робоча швидкість інструменту не повинна перевищувати 9650 об/хв
Характеристики шліфувального круга Pferd COMBICLICK CC-FR 125
| Тип робочого матеріалу: | метал |
| Діаметр кола: | 125 мм |
| Товщина кола: | 6 мм |
| Максимальна робоча швидкість: | 63 м/с |
| Максимальна кількість обертів: | 9650 об/хв |
Рекомендації по техніці безпеки
5 причин купити шліфувальні круги в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс представлений широкий асортимент кіл на болгарку для торцевого полірування із застосуванням полірувальних паст. ТД " Укрсервіс - ексклюзивний офіційний імпортер продукції ТМ Pferd в Україні. Якщо Ви сумніваєтеся, як правильно вибрати полірувальний круг для КШМ, менеджери інтернет-магазину відповідять на всі питання і підкажуть ціну того чи іншого кола. В електронному каталозі Ви також можете дізнатися актуальні ціни, наявність на складі та подивитися правдиві відгуки про обраному расходнике.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Неіржавка сталь, Загартована сталь, Сталь, Пластик |
| Матеріал кола | Повсть |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Призначення | Шліфувальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр кола, мм | 125 |
| Тип кола | полірувальний фінішний |
| Матеріал обробки | метал |
- Ціна: 416 ₴


