
Відбійний молоток DeWALT D25981K (D25981K)
116 998 ₴
- Готово до відправки
- Код: D25981K
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DeWALT D25981K — відбійний молоток підвищеної потужності, призначений для професійного використання. Завдяки продуктивному двигуну на 2100 Вт, пневматичний механізм під час роботи видає удар силою до 62 Дж. Під час роботи інструмент використовує обладнання зі стандартним хвостовиком SDS-Hex. Живлення відбійника здійснюється від побутової електромережі з напругою 220 В. Корпус відбійного молотка виготовлений з високоякісного литого алюмінію, що значно підвищує надійність. Електричний відбійний молоток DeWALT D25981K постачається в захисному кейсі з набором аксесуарів для повноцінної роботи.
Основні переваги DeWALT D25981K:
- 2 роки — повна гарантія на весь механізм
- 62 Дж — максимальна енергія удару
- 960 уд./хв — регульована кількість ударів
- 2100 Вт — висока максимальна потужність
- Патрон SDS-Hex — для під’єднання професійного обладнання
- Система віброзахисту
- Плавний запуск
- Підтримка ударів
Комплектація:
- Відбійний молоток DeWALT D25981K
- Транспортувальний візок
- Піка
- Захисний кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | SDS-HEX |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Максимальна сила удару | 62 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 960 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Вага | 31 кг |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Кейс |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Країна торгової марки | США |
| Клас | Професійний |
| Регулювання ударів | Немає |
| Потужність | 2100 Вт |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Кількість ударів | 960 уд./хв |
| Діаметр патрона | 28 мм |
| Енергія удару | 62 Дж |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 998 ₴








