
Драбина алюмінієва трисекційна GTM KME311 3x11 щаблів 2.99-7.31м (KME311)
8 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: KME311
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Трисекційна драбина GTM KME311 — це ідеальне рішення для будь-яких робіт на висоті. Завдяки універсальній конструкції їх можна використовувати як приставну, висувну драбину або драбинку. Посилений алюмінієвий профіль забезпечує легкість транспортування, довговічність і стійкість до корозії.
Драбини GTM чудово підходять як для побутового використання в саду або вдома, так і для професійних завдань у будівництві, офісному та комерційному обслуговуванні. Вибирайте безпечне та надійне рішення для роботи на висоті!
Основні переваги драбини GTM KME311:
Висота в режимі драбини 2.99 м
Висота в режимі драбини з додатковою секцією 5.16 м
Висота в режимі приставної драбини 7.31 м
Ширина секцій драбини: 43,5/37/31 см (залежно від секції)
Розмір профілю: 62×24 мм
Переріз ступеня: 30×30 мм
Відстань між щаблями: 24 см
Довжина кроку: 27 см
Максимальне навантаження: 150 кг
Додаткові ребра жорсткості для міцності
Надійні металеві фіксувальні замки
Протиковзні упори для стійкості
Рифлені щаблі для безпечного захоплення
Широкий стабілізатор для додаткової стійкості
Атмосферостійкі стягувальні стрічки
Комплектація
Драбина GTM KME311
Нижній стабілізатор
Пакет із гвинтами та гайками для збирання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.2 кг |
| Висота | 3.2 м мм |
| Висота в складеному стані | 1.6 м |
| Довжина 1 секції | 160 см |
| Кількість секцій/сходин | 3*6 |
| Комплектація | нижній стабілізатор, паковання |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість ступенів | 18 |
| Особливості | фіксувальні розтяжки |
| Розмір профілю | 61.5x20x1.25 мм |
| Розміри | 41x30x160 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Словакия |
| Тип | Трисекційна |
| Ширина | 40 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴







