
Драбина алюмінієва трисекційна GTM KME306 3x6 сходинок 1.64-3.26м (KME306)
4 847 ₴
- Готово до відправки
- Код: KME306
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трисекційна драбина GTM KME306 – це ідеальне рішення для будь-яких робіт на висоті. Завдяки універсальній конструкції їх можна використовувати як приставну, висувну драбину або стрем’янку. Посилений алюмінієвий профіль забезпечує легкість транспортування, довговічність та стійкість до корозії.
Драбини GTM чудово підходять як для побутового використання в саду або вдома, так і для професійних завдань у будівництві, офісному та комерційному обслуговуванні. Вибирайте безпечне та надійне рішення для роботи на висоті!
Основні переваги драбини GTM KME306:
- Висота в режимі стрем'янки 1,6 м
- Висота в режимі стрем'янки з додатковою секцією 2,46 м
- Висота в режимі приставної драбини 3,26 м
- Ширина секцій драбини: 43,5/37/31 см (залежно від секції)
- Розмір профілю: 62×24 мм
- Переріз сходинки: 30×30 мм
- Відстань між сходинками: 24 см
- Довжина кроку: 27 см
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Додаткові ребра жорсткості для міцності
- Надійні металеві фіксуючі замки
- Протиковзкі упори для стабільності
- Рифлені сходинки для безпечного захоплення
- Широкий стабілізатор для додаткової стійкості
- Атмосферостійкі стягуючі стрічки
Комплектація:
- Драбина GTM KME306
- Нижній стабілізатор
- Пакет із гвинтами та гайками для збірки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сходів | Трансформер (універсальні) |
| Кількість секцій | 3 |
| Кількість ступенів | 6 шт. |
| Висота драбини | 3.26 м |
| Ширина сходів | 0.435 м |
| Висота секції | 1.64 м |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 8.9 кг |
| Стан | Новий |
| Максимальна робоча висота | 4.26 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | нижній стабілізатор, паковання |
| Тип | Трисекційна |
| Кількість секцій/сходин | 3*6 |
| Розмір профілю | 61.5x20x1.25 мм |
| Особливості | фіксувальні розтяжки |
| Країна торгової марки | Словакия |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Розміри | 41x30x160 см |
| Висота в складеному стані | 1.6 м |
| Довжина 1 секції | 160 см |
| Стан товару | Новий |
| Загальна кількість ступенів | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 847 ₴







