
Різець гравірувальний Dremel 115DM 7.8 мм (2 шт.) (26150115DM)
774 ₴
- В наявності
- Код: 26150115DM
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Різець гравірувальний Dremel 115DM 7.8 мм (2 шт.) — циліндрична насадка для різі Dremel Max, призначена для роботи з деревиною та іншими матеріалами. Надійна та довговічна, проста й зручна у використанні. Надміцне покриття з нітриду титану забезпечує термін служби удвічі довший, ніж у стандартної насадки без покриття.
Основні переваги:
- Точне зняття матеріалу для різі, фрезерування, надання форми та врізки
- Ідеально підходить для дерева, пластику, м’яких металів (алюміній, мідь, латунь)
- Максимальна точність при роботі з Dremel Max
- Покриття TIN подовжує термін експлуатації насадки
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда — США
- Країна-виробник — Китай
- Виробник — Dremel
- Робочий діаметр — 7.8 мм
- Довжина насадки — 38 мм
- Робоча довжина — 8.0 мм
- Діаметр хвостовика — 3.2 мм
- Максимальна швидкість — 35000 об/хв
- Головка різця — циліндрична
- Матеріал — високошвидкісна сталь з TIN-покриттям
Застосування: вирізування, гравіювання, фрезерування
Оброблювані матеріали: дерево, шкіра, метал, гума, ущільнювач, пластик
Комплектація:
- Різець гравіальний Dremel 115DM 7.8 мм — 2 шт.
- Постачається в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dremel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Різець |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Тип торця | Прямий |
| Діаметр | 7.8 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Обробка матеріалу | М'яка деревина, Метал, Тверда деревина, Дерево |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | циліндрична |
| Робоча довжина | 8 мм |
| Макс. оберти | 35000 об/хв |
| Мін. оберти | 13000 об/хв |
| Зуб | 3 PLUS |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 774 ₴



